دانلود کاتالوگ موسسه

•    مشاوره در اجرای برنامه های تبلیغاتی و روابط عمومی
شما لایق بهتر دیده شدن هستید
لازمه موفقیت هر شرکت و سازمانی، توجه لازم و کافی و نگاه هوشمندانه به نقاط قوت و ضعف آن مجموعه است.
عموما بخش روابط‌عمومی هر سازمان مسئولیت این مهم را بر عهده می گیرد.
اما همواره حضور یک تیم متخصص خارج از سازمان، در کنار مدیر روابط عمومی لازم است تا ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف سازمان از نگاه بیرونی، بتواند مشاوره‌های موثری با توجه به دایره تخصص خود به سازمان ارائه کند تا موفقیت و پیشرفت سازمان تضمین گردد.
موسسه چند منظوره فرهنگی و هنری بُن‌رای‌نیک با تکیه بر تخصص و تجربیات ارزشمند خود می تواند در مسیر پیشبرد اهداف سازمان شما، همراهی امین،هوشیار و زبردست باشد تا با تلفیق استعداد‌های سازمان شما و تخصص ما ، پا بر قله‌های موفقیت بنهید.
برند سازی
–    تعریف ساختار برند
–    جایگاه سازی برند
–    توسعه برند
–    تصویر سازی ذهنی برند
–    تدوین برنامه ارتباطات یکپارچه برند (IMC)
–    تدوین و اجرای مدل معرفی برند (Brand Lunch Show)
–    طراحی خلاق پیام تبلیغاتی

استراتژی تبلیغات
–    تدوین برنامه های استراتژیک تبلیغاتی (برنامه ریزی کمپین،رسانه و …)
–    برنامه ریزی ارتباطی و بودجه بندی رسانه ای
–    مدیریت پیمان اجرا و پیاده سازی برنامه های تبلیغاتی (ATL و BTL)
–    ارزیابی و تحلیل رسانه های تبلیغاتی (کمی و کیفی)

•    تهیه فیلم
فیلم، رسانه ای جهان شمول
موسسه بن رای نیک، با بهره مندی از پتانسیل حرفه ای خود شامل کارگردانان مجرب و نخبه، گرافیستهای قدرتمند، تصویربرداران و عکاسان تیزبین و تدوینگران با ذوق و هنرمند، و با استفاده از امکانات و تجهیزات فنی پیشرفته در زمینه های گوناگون، امکان ارائه انواع محصولات تصویری با کیفیت مناسب و قابل رقابت با نمونه های روز دنیا را داراست.
زمینه هایی چون:
–    تهیه و تولید فیلمهای صنعتی، آموزشی، مستند، تاریخی و داستانی. (کوتاه و بلند – اختصاصی و مشارکتی)
–    تهیه و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی
–    تهیه و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی
–    پویا نمایی (ساخت انیمیشن)
–    ساخت کلیپهای تصویری

–    تهیه و تولید فیلمهای صنعتی
امروزه بسیاری از کسب و کارها، جهت معرفی توانمندیهای تولیدی، خدماتی و صاراتی خود نیاز مبرم به تولید فیلمهای مستند صنعتی دارند.
در این گونه تولیدات تبلیغاتی، تمرکز بر معرفی قابلیتهای سازمان در کنار برجسته‌سازی نقاط قوت مجموعه جهت اثرگذاری در مخاطبان تخصصی می باشد.
–    تهیه و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی
ساخت یک تیزر خوب امروزه از مهمترین راهبردهای شرکتها و موسسات موفق است. یک تیزر تبلیغاتی اگر با شناخت کافی از مخاطبان و با تکیه بر خلاقیت و نکته سنجی ساخته شود، بی شک تاثیر چشمگیری در پیشبرد اهداف صاحبان کالا یا خدمات خواهد داشت.

•    عرضه و مبادله محصولات فرهنگی و هنری
ارائه درست = تداوم تولید
امروز دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست که ارائه یک محصول امری مهم و نیازمند علومی همچون مدیریت و جامعه شناسی است تا محصول تولید شده به بهترین شیوه به دست مخاطب و مصرف کننده خویش برسد.
موسسه فرهنگی و هنری بن رای نیک، با تکیه بر سوابق درخشان خود، با اخذ تمامی مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امکان عرضه و مبادله محصولات فرهنگی زیر را داراست:
–    کتب
–    نشریات تخصصی،ویژه نامه ها و نشریات داخلی
–    محصولات صوتی و تصویری
–    فیلمهای ویدئویی
–    اقلام رایانه ای

•    برگزاری همایش و سمینار
نقطه اتصال دو نگاه
بدون تردید برگزاری همایش و سمینار تاثیر ارائه یک ایده، نظر یا محصول را چندین برابر می کند. موسسه فرهنگی و هنری بن رای نیک، با توجه به تجربیات و کسب مجوزهای لازم، توانایی و آمادگی آنرا دارد تا بصورت کامل و یا بصورت مدیریت پیمان، همایش ها و سمینارهای مرتبط با فعالیت شما را بصورت فاخر و عزتمندانه برگزار نماید.
–    تهیه سالن همایش
–    طراحی کمپین دعوت محترمانه
–    طراحی کمپین و اجرای هدایای به یاد ماندنی
–    طراحی و اجرای دکور فاخر
–    کارگردانی مراسم بصورت عزتمندانه

•    طراحی و اجرای نظامهای اطلاع رسانی، طراحی سایت، بانکهای اطلاعاتی و نرم افزارهای دستگاه های هوشمند
دنیای دیجیتال امکاناتی بی پایان
امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم است. گستردگی دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که می تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد، راحتی دسترسی مشتریان به شما و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می باشد.
مشتریان شما می توانند تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در هر زمینه از سایت شما پیدا کنند، فورا تواناییهای شما را با تواناییهای دیگران بسنجند و با شما برای عقد قرارداد تماس بگیرند. طراحی حرفه ای یک وب سایت کمک به بزرگ شدن جامعه مشتریان آن مجموعه می کند.
موسسه بن رای نیک، با بهره مندی از برنامه نویسان هوشمند، طراحان قهار، گرافیست های قدرتمند و نیز تیم IT مسلط به مسائل امنیتی، و با تکیه بر سالها تجربه خود، یکی از بهترین گزینه های همراهی شما در مسیر جهانی شدن می باشد.

•    برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های هنری
با هنر به جهان التیام ببخش
بن رای نیک معتقد است هنر قدرتمندترین ابزار ارتباطی انسانهاست و در نظر دارد تا ضمن خدمت به هنر و هنرمند، با طرحهای ویژه با در کنار هم قرار دادن هنرمند و هنردوست، ضمن گسترش فرهنگ و هنر، شرایطی را فراهم آورد تا هم هنرمند و هم هنردوستان صاحب سرمایه را به منفعتی دوسویه برساند.
مجموع مجوز های کسب شده، به بن رای نیک این توانایی را بخشیده اند تا ضمن حفظ نگاه هنرمندانه خود به نگارخانه و نمایشگاه و جشنواره های هنری و خدمت به اعتلا و نشر هنر هنرمندان عزیز، آنرا با سیاست و منشی برگزار نماید تا سبب رونق کسب و کار هنرمندان از یک سو و کارآفرینان و صاحبان کالا و خدمات از سوی دیگر گردد.
موسسه فرهنگی و هنری بن رای نیک در نظر دارد در آینده ای نزدیک گالری بن رای  را جهت برگزاری نمایشگاههای هنری تجهیز نماید که این مهم راه را بر بسیاری از فعالیت های ما و شما هموار می نماید تا دست در دست هم هنر خویش را به مخاطبان ارائه نماییم.

•    برگزاری هنرهای نمایشی
تئاتر هنری رخ در رخ مخاطب
موسسه بن رای نیک در نظر دارد تا در آینده ای نزدیک دو سالن مجهز به صورت بلک باکس و قاب صحنه ای را جهت برگزاری نمایش تهیه و تجهیز کرده تا به فرهنگ والای هنر نمایش خدمتی درخور نماید، همچنین بن رای نیک، با بهره مندی از کارگردانان فرهیخته عرصه تئاتر کشور، نویسندگان خوش فکر و اتاق فکر خلاق قادر به ارائه نمایشهایی اختصاصی جهت آموزش و پیشرفت پرسنل شرکتها و سازمانهای مختلف در محیط کارخانه و کسب و کار شما و یا سالنهای تئاتر می باشد که این مهم با هنری چون تئاتر که رودررو با مخاطب در ارتباط است تاثیری صد چندان خواهد داشت.

•    انتشار کتاب، نشریات تخصصی،داخلی و ویژه نامه
عطر کاغذ، نوستالژیای علم و قلم
با وجود پیشرفت علوم و تکنولوژی و نیل بشریت بسوی رسانه های دیجیتال همچنان کتب و نشریات دارای جایگاهی عزیز و محترم و سبب ارتقای سطح فکر بشر هستند.
موسسه بن رای نیک، با بهره مندی از نویسندگان و گرافیست های خلاق و توانمند و نیروهای مجرب درراستای چاپ و نشر ،آماده همکاری در زمینه نگارش و انتشار موارد زیر می باشد.
–    کتاب
–    نشریات تخصصی
–    نشریات داخلی و ویژه نامه ها